Оригінальне масло Toyota: вигідно замінити в Тойота Центр Ужгород “Карат Мотор”

Знос деталей та витрати енергії на тертя. Цього всього можна уникнути, якщо узяти за правило і хороший тон користуватись лише оригінальними мастильним матеріалами. А ще варто пам’ятати, що масло потрібно регулярно замінювати і це забезпечить тривалу експлуатацію автомобіля і поліпшить його характеристики. Якість - головний критерій оригінальних матеріалів.

Для компанії Toyota висока якість продукції це імідж та довіра споживачів.

Оригінальні мастильні матеріали Toyota Genuine Motor Oil відповідають усім вимогам виробника і забезпечують оптимальні функціональні характеристики.

В Тойота Центр Ужгород “Карат Мотор”  ви завжди можете замінити мастильні матеріали і це завжди гарантована якість.

 

Високоякісна оригінальна продукція дозволить запобігти корозії, ефективно охолодити двигун і оптимізувати термодинамічні характеристики автомобіля.

* У вартість не включені зняття та установка захисту ДВС.

* У вартiсть пропозицiї входять:

  • роботи із замiни масла;

  • моторне масло в об’ємі згідно типу двигуна;

  • масляний фільтр;

  • ущільнююча прокладка.

Пам’ятка: важливо обирати оригінальні запчастини та мастильні матеріали для обслуговування вашого автомобіля. Купуючи їх в офіційному дилерському центрі Тойота Центр Ужгород “Карат Мотор”  ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника.

 

 

* За додатковою інформацією щодо характеристик оригінальних мастильних матеріалів Toyota, включно з цінами, звертайтеся до Тойота Центр Ужгород “Карат Мотор”.

  Довідки за телефоном: +38 0979263000 

© 2020 Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор". Усі права зберігаються за правовласником. Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності продукції, її характеристик, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація стосується наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення; вона може не бути остаточною і підлягає уточненню у Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор".

  • E-mail
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Telegram

Автосалон Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор"

+38 (095) 926 30 00

Тойота Сервіс Ужгород "Карат Мотор"

+38 (099) 773 44 47

Клієнтська служба 

(0312) 66 08 99

+38 (050) 377 55 53

Кузовна Дільниця Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор"

+38 (050) 744 04 00