Замовити тест-драйв Записатись на сервіс Записатись на кузовний ремонт Замовити запчастини Завантажити брошури Конфігуратор авто

Land Cruiser 200

Володар доріг

Спож. пального
від

9,5

л/100 км

Макс. потужність
до

309

к. с.

Наведені дані є найвищими або найнижчими у пропонованій моторній гамі та не обов’язково характерні для певної конфігурації автомобіля. Дані про споживання пального наведено для змішаного циклу.

Нами було докладено всіх зусиль до подання точної інформації, але при цьому ми зберігаємо за собою право без попередження вносити зміни до технічних характеристик, складу обладнання та вилучати з асортименту певні позиції. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, й як така не являє собою ні оферти на продаж конкретного транспортного засобу, ані переліку його технічних характеристик. За довідками про актуальні технічні характеристики та наявність просимо звертатися до місцевого центру Toyota. Усі права зберігаються за правовласником.
Закрити
Показати офіційне попередження
Прокрутіть

Land Cruiser 200. Відчуйте різницю!

Легендарний Land Cruiser 200 набув ще більшої вишуканості та міці. Він не схибить на найважчих ділянках пересіченої місцевості та у горах. Завдяки своєму вражаючому зовнішньому оформленню, розкішному інтер’єру салону та поліпшеним ходовим якостям він уособлює досконалий повноприводний автомобіль.

Фотодобірка

Особливості

Габарити

4x4

Варіанти комплектації Land Cruiser 200

 • default grade image

  Elegance

 • default grade image

  Prestige

 • default grade image

  Premium

  Від %s

  Акції (0)

  default grade image

  Особливості

  Стандартне обладнання

  undefined 'Land Cruiser 200'

   Параметри кузова Land Cruiser 200

   У наявності / Акції

   Характеристики двигуна Land Cruiser 200

   У наявності / Акції

   • 4,5 л V8 D-4D (249 к. с.)

    4,5 л V8 D-4D (249 к. с.)

   • 4,6 л V8 Dual VVT-i (309 к. с.)

    4,6 л V8 Dual VVT-i (309 к. с.)