Toyota представила комерційні автомобілі на Міжнародній виставці «АгроКомплекс 2019»

Компанія Toyota взяла участь у міжнародній виставці ефективних рішень для аграрного бізнесу «АгроКомплекс 2019», яка проходила з 29 по 31 жовтня, 2019 року в київському МВЦ. Toyota була представлена трьома моделями – Proace, Proace Verso та Hilux.

Усі три презентовані комерційні автомобілі являють собою оптимальний вибір для представників аграрного бізнесу. Зокрема, просторий та практичний комерційний автомобіль Toyota Proace є незамінним помічником як у малому фермерському господарстві, так і у великій аграрній корпорації. Модель доступна у двох варіантах довжини та двох типах кузова — пасажирський мікроавтобус та вантажний фургон. Незалежно від розміру бізнесу, Toyota Proace гарантує універсальність та пристосованість до будь-якої роботи.

Універсальний пасажирський автомобіль Toyota Proace Verso оснащений сучасними дизельними двигунами, інноваційними технологіями та передовими системами безпеки. Однією з найважливіших переваг моделі є можливість збільшити простір — складані та пересувні сидіння та столики, а також зсувні бічні двері забезпечують необхідний комфорт. Завдяки своїй багатофункціональності Toyota Proace Verso ідеально підходить для власників бізнесу.

Легендарний пікап Toyota Hilux уже давно довів свою надійність та універсальність — автомобіль брав участь у перегонах в африканських пустелях, підкорював ісландські вулкани та побував на Північному полюсі. Міцні рама та кузов пікапа забезпечують ще більшу витривалість автомобіля та підвищений рівень безпеки. Поліпшена здатність до буксирування та руху бездоріжжям, у поєднанні з потужним дизайном, роблять пікап Hilux однією з найуспішніших моделей Toyota.

Виставковий проєкт «АгроКомплекс» проводиться, починаючи з 2015 року, двічі на рік, чергуючись з Міжнародною виставкою «ІнтерАгро». Мета заходу — представити досягнення та потенціал агропромислового комплексу України, а також задати вектор руху агробізнесу у майбутньому. Програма виставки традиційно поділена на кілька секцій, серед яких — управління технологічними процесами, селекція та насінництво, внутрішньогосподарська логістика, техніка та обладнання, фінансові та страхові технології тощо.

Toyota в Україні проводить активну роботу у сфері аграрного бізнесу як одного з найбільш динамічних секторів української економіки. Для компанії участь у такому масштабному заході, як «АгроКомплекс», є унікальною можливістю не лише представити найактуальніші моделі для аграрного ринку, а й дослідити потреби та побажання наявних і потенційних бізнес-клієнтів.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до офіційного дилера Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор"  в Закарпатській області.

© 2020 Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор". Усі права зберігаються за правовласником. Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності продукції, її характеристик, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація стосується наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення; вона може не бути остаточною і підлягає уточненню у Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор".

  • E-mail
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Telegram

Автосалон Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор"

+38 (095) 926 30 00

Тойота Сервіс Ужгород "Карат Мотор"

+38 (099) 773 44 47

Клієнтська служба 

(0312) 66 08 99

+38 (050) 377 55 53

Кузовна Дільниця Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор"

+38 (050) 744 04 00