Убережіть свій автомобіль від підробленого масла

Вбережіть свій автомобіль від небезпечних підробок — обирайте оригінальні масла Toyota.

Ми впровадили ряд суворих вимог до їх якості, тому експлуатаційні характеристики масел чітко відповідають потребам саме вашої моделі авто.

В офіційному сервісному центрі Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор"  можна замінити мастильні матеріали та бути впевненими у їхній якості. Високоякісна оригінальна продукція дозволить запобігти корозії, ефективно охолодити двигун і оптимізувати термодинамічні характеристики автомобіля. 

Масляний фільтр Toyota забезпечує очищення масла, що постачається до рухомих елементів двигуна. На відміну від підробленої продукції, однією з головних характеристик оригінального фільтра є герметичність. Неякісні матеріали, які використовують фальсифікатори, можуть призвести до витоку масла.

У продукції Toyota також є запобіжний клапан, завдяки якому масло потрапляє у двигун навіть при сильному забрудненні фільтра. У підробленому фільтрі такий клапан не завжди є в наявності, що може спричинити поломку двигуна.  Toyota дбає про своїх клієнтів, пропонуючи вигідно замінити оригінальне моторне масло та оригінальні масляні фільтри.

Оригінальна продукція забезпечить ефективну роботу автомобілів і допоможе зменшити витрати на ремонт.

 

У разі, якщо ви користуєтеся маслом іншого стороннього виробника, ми залюбки допоможемо вам замінити його на оригінальне в офіційних дилерів Toyota в Україні. 

Запис на сервіс на сайті  офіційний сервіс Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор" або за телефонами: (099) 7734447, (097)9263000

© 2020 Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор". Усі права зберігаються за правовласником. Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності продукції, її характеристик, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація стосується наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення; вона може не бути остаточною і підлягає уточненню у Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор".

  • E-mail
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Telegram

Автосалон Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор"

+38 (095) 926 30 00

Тойота Сервіс Ужгород "Карат Мотор"

+38 (099) 773 44 47

Клієнтська служба 

(0312) 66 08 99

+38 (050) 377 55 53

Кузовна Дільниця Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор"

+38 (050) 744 04 00